Pušā atklāta „Ponivilla”

Publicēts 11.08.2015

Pagājušā gada ziemā, iegūstot savā īpašumā skaistu zemes gabalu Pušas ezera krastā, tika uzsākts darbs pie tā labiekārtošanas. Internetā uzietā informācija par LEARN nodibinājumu iegrozīja visu citā virzienā. Tika nolemts pamēģināt uzrakstīt savu pirmo projektu. Ideju bija daudz un dažādas, bet palikām pie laivu nomas un bērnu vizināšanas ar poniju.

Izturot lielo konkurenci, projekts „Ponivilla” tika atbalstīts, un tika piešķirts finansējums projekta īstenošanai. Projekta ietvaros iegādājāmies ponijmeiteni Rivetu, kas jau ir apmācīta bērnu vizināšanā un ir piedalījusies dažādos pasākumos. Tika iegādātas divas laivas (Pella mini un Lotta 315) ar visu aprīkojumu, kā arī sešas glābšanas vestes. Nopirkta vieglās automašīnas piekabe, kuru var pielāgot laivu un ponija pārvadāšanai. Pašlaik tiek pilnveidots buklets „Tūrisma iespējas Pušas pagastā 2015” .

9. augustā visi interesenti tika aicināti aktīvi un interesanti pavadīt dienu „Ponivillā”. Bērni varēja pavizināties ar poniju, darboties radošajās darbnīcās, neiztika bez pankūku nobaudīšanas. Laivas arī tika iemēģinātas. Biedrības „Mosys MM” aizdotais batuts dienu padarīja vēl aizraujošāku. Paldies visiem apmeklētājiem un sadarbības partneriem!

Šobrīd no projekta iegūtais un pašu veidotais „Ponivillā” dod iespējas atpūsties gan ģimenēm ar bērniem, gan makšķerniekiem un tūristu grupām. Atpūtu var organizēt kā nometnes veidā ar teltīm vai kā īslaicīgu piedzīvojumu, braucot pa kādu no tūrisma maršrutiem. Ieguvums no projekta ir dažādotas iespējas tūrismam Pušas pagastā un Rēzeknes novadā. Tika izveidota laivu noma pie Pušas ezera, kas nodrošina drošu dabas baudīšanu un bērniem iespēju kontaktēties ar miniatūru zirdziņu, kas jebkura bērna sejiņā paver smaidu.

Uz tikšanos „Ponivillā”!

Rasma Dzene
projekta „Ponivilla” vadītāja
tālrunis: +371 28711745
e-pasts: ponivilla@inbox.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0