Projekts “Globālās skolas” starptautiskajā EXPO izstādē

Publicēts 22.10.2015

Informējam, ka projekta „Global Schools: EYD 2015 to embed Global Learning in Primary Education„ Nr. DCI-NSAED/2014/1#188450345# , kurā kā sadarbības partneris darbojas arī Rēzeknes novada pašvaldība, vadošais partneris šī gada 30. oktobrī piedalīsies starptautiskajā EXPO izstādē Milānā.

Šī ir viena no projekta aktivitātēm, ko īsteno projekta vadošais partneris, tādēļ, ja kāds no Latvijas vai Rēzeknes novada šajā dienā apmeklē starptautisko EXPO izstādi Milānā, aicinām Jūs apmeklēt mūsu vadošo partneru projekta prezentācijas. Plašāka informācija pielikumos angļu valodā.

 

Projekta darba grupa
Rēzeknes novada pašvaldībā

 

ek logo

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ievietotās informācijas jebkuru iespējamo pielietojumu.

Cartolina expo english_WEB
Cartolina GS eng_WEB

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0