Profesionālās kompetences pilnveides programma globālajā izglītībā Rēzeknes novada pedagogiem

Publicēts 24.02.2016

Šī gada 25. februārī Rēzeknes novada pašvaldībā projekta „Globālās skolas: EYD 2015” Nr. DCI-NSAED/2014/1#188450345# ietvaros tiek uzsākta profesionālās kompetences pilnveides programma GLOBĀLAJĀ IZGLĪTĪBĀ pirmsskolas un sākumskolas jomā.

48.stundu globālās izglītības profesionālās pilnveides programmu apgūs projektā iesaistītie Rēzeknes novada divdesmit četru izglītības iestāžu pedagogi, kuri tiks sagatavoti kā lektori-praktiķi globālās izglītības jomā – tālākai pedagogu izglītošanai savās izglītības iestādēs.

Informējam, ka 48.stundu globālās izglītības profesionālās pilnveides programmu Rēzeknes novada pirmsskolas un sākumskolas pedagogiem sniegs IZGLĪTĪBAS ATTĪSTĪBAS CENTRA darbinieki, kuriem ir ļoti liela pieredze kursu vadīšanā globālās izglītības jomā.

Projekta vadītāja
Inta OZOLNIECE

EK_logo_lv

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ievietotās informācijas jebkuru iespējamo pielietojumu.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0