Piedalies fotokonkursā „Eiropa manā reģionā”

Publicēts 23.07.2014

Jau trešo gadu Eiropas Komisijas (EK) reģionālās politikas direktorāts organizē fotoattēlu konkursu „Eiropa manā reģionā”. Konkursa mērķis ir vairot izpratni par Eiropas Savienības (ES) realizētajiem projektiem un sasniegtajiem rezultātiem.

Lai piedalītos konkursā:

  • Nofotografē projektu, kas realizēts ar ES fondu atbalstu. Fotoattēlā ir jābūt redzamam pierādījumam par ES reģionālā finansējuma ieguldījumu, piemēram, ziņojumu dēlim, rādītājam, plāksnei u.tml. ar ES karogu un informāciju par finansējumu. Šai zīmei nebūt nav jābūt centrālajam objektam bildē.
  • Dalies ar bildi EK Facebook vietnē. Viens dalībnieks konkursam var iesniegt līdz trīs bildēm.
  • Bildes jāiesniedz līdz 25. augusta pusdienlaikam.

Tālākai vērtēšanai tiks izvirzītas 100 fotogrāfijas ar lielāko savākto balsu skaitu Facebook vietnē, kā arī papildu vēl 50 bildes. Foto profesionāļi no šīm bildēm izvēlēsies trīs uzvarētājus. Balsošana par bildēm Facebook lapā sāksies 27. augustā un beigsies 8. septembrī. Uzvarētājus paziņos 2014. gada septembra vidū.

Katrs uzvarētājs saņems digitālās kameras aprīkojumu par 1 000 eiro un ceļojumu divām personām uz Briseli 2014. gada 6.- 9. oktobrī, “Open Days” — Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļas ietvaros.

Papildus informācija par konkursu – EK Facebook vietnē. Twitter hashtag: #EUmyRegion

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0