Piedalies diskusijā par inovāciju nozīmi mūsdienās!

Publicēts 17.09.2014

29.septembrī Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē, notiks konference “Inovācijas publiskajā sektorā: no idejas līdz darbībai”. Tās laikā tiks diskutēts par inovāciju būtisko nozīmi, kā arī Norvēģijas pieredzi to ieviešanā un vadībā. Konferencē aicināts piedalīties ikviens interesents.

Konferenci atklās Norvēģijas vēstnieks Latvijā Steinars Ēgils Hāgens un Rēzeknes pašvaldības vadība. Pasākuma laikā tiks pārrunāta virkne aktualitāšu saistībā ar inovācijām publiskajā sektorā, sākot no dalīšanās pieredzē, līdz jaunu ideju apspriešanai.

Norvēģijas pieredzē dalīsies Ārendāles pašvaldības padomnieks Inovāciju un attīstības nodaļā, Norvēgijas Inovāciju balvas 2014 ieguvējs Hjells Šūrsens (Kjell Sjursen), Lillehammeres Universitātes un Norvēģijas Pašvaldību savienības pārstāvji.

Tāpat notiks diskusijas un eksperti dalīsies pieredzē zaļo inovāciju un inovācijām publiskajos iepirkumos un izaicinājumiem un sadarbības iespējām atkritumu apsaimniekošanas, zaļās enerģijas, ceļu rekonstrukcijas un uzturēšanas jomā.

Konferences noslēgumā paredzēta darba grupu sesija.

Reģistrēties konferencei iespējams pa e-pastu inba@mfa.no līdz 24. septembrim. Konferencē dalība ir bez maksas. Sīkāka informācija pa tālruņiem 6781400, 6784106.

Konferences programma

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0