Panda aicina uz Eiropas dienas radošo darbnīcu

Publicēts 06.05.2014
Atzīmējot Eiropas dienu, ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fonda Pandu aicina bērnus un viņu vecākus sestdien, 10.maijā, no plkst.11.00 līdz 13.00 apmeklēt radošo darbnīcu “Svinam Eiropas dienu!” Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Radošajā darbnīcā Panda aicinās skatīties animācijas studijas AtomArt bērnu filmas un, kā ierasts, veidot Pandas masku. Par godu Eiropas dienai, Pasaules Dabas Fonda Panda būs sarūpējis erudīcijas spēli par ES valstu nacionālajiem dzīvniekiem, kas ļaus bērniem tuvāk iepazīties ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nacionālajiem putniem un zvēriem.

Darbnīcas noslēgumā ikvienam bērniņam Panda pasniegs diplomu par piedalīšanos. Pasākumā gaidīti bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Ar mazajiem darbosies Pasaules Dabas Fonda simboliskais tēls – Panda, kuram palīdzēs fonda brīvprātīgās kustības dalībnieki.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:
Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0