Ozolmuižā īstenots vēl viens jauniešu iniciatīvu projekts „Būsim pazīstami”

Publicēts 01.09.2014

Pateicoties Rēzeknes novada izsludinātajam jauniešu iniciatīvu projektu konkursam, augusta sākumā Ozolmuižas pagastā tika realizēts projekts „Būsim pazīstami”, kura mērķis bija ar dažādu aktivitāšu un uzdevumu palīdzību atraisīt, iedrošināt jauniešus, ļaut atrast iespēju vai veidu kā iekļauties komandā, sabiedrībā, kā arī iepazīstināt kaimiņu pagastu jauniešus ar Ozolmuižas pagasta skaistākajām vietām.

Šajā projektā piedalījās jaunieši no četriem Rēzeknes novada pagastiem: Maltas, Ilzeskalna, Dricāniem un Ozolmuižas. Projekta dalībnieki pulcējās Ozolmuižas pagasta Bērnu un jauniešu centrā, kur piedalījās dažādās iepazīšanās spēlēs, ar kuru starpniecību tuvāk iepazina viens otru. Tad devās uz dažādām Ozolmuižas pagasta ievērojamākajām vietām: gan pie Ozolmuižas pagasta podnieces Aigas „Podusētā”, kur dalībniekiem bija iespēja uzzināt par mālu, tā izstrādājumiem, kā arī izmēģināt izveidot gan piekariņus, gan dažnedažādus nieciņus piemiņai; gan z/s „Untumi”, kur apskatīja gan Boņuka parku, gan jaunos āra trenažierus. Izbaudījām labo laiku jaukā vietā, spēlējot un aktīvi atpūšoties. Apmeklējām arī Spriņģu pilskalnu, kurš atrodas Ozolmuižas pagasta teritorijā. Pāri aizaugušam laukam izbridām un uzkāpām pilskalnā, no kura pavērās skaists skats uz Rēzekni. Pārbaudījām arī to, kurš var ātrāk uzskriet kalnā. Kā pēdējā pieturas vieta bija z/s „Kalēji”, kur izpeldējāmies dīķī un baudījām kopīgu maltīti. Šajā vietā visiem dalībniekiem komandās bija jāpiedalās dažādos pārbaudījumos, īpaši uzsverot to, lai lēmuma pieņemšanā piedalītos visi un uzklausītu visus.

Gribam pateikt paldies visiem dalībniekiem, kuri atsaucās un ieradās, sevišķs paldies SIA „Podusētas” saimniecei Aigai, z/s „Untumi” un z/s „Kalēji” par iespēju paciemoties un izmantot dažādās atpūtas iespējas!

 

Kristīne Rimša

 

IMG_5413IMG_5438IMG_5476IMG_5480IMG_5566

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0