Ozolaines pagasta svētkos tiks atklāta sociālā atbalsta un pašapkalpošanās prasmju telpa jeb Garšu laboratorija

Publicēts 07.08.2020

8. augustā plkst.18.30 Ozolaines pagasta Tautas namā tiks atklāta Sociālā atbalsta un pašapkalpošanās prasmju telpa jeb Garšu laboratorija. Tās virtuve aprīkota ar mēbelēm un elektroprecēm: elektriskā plīts virsma, elektriskā cepeškrāsns, ledusskapis, trauku mazgāšanas mašīna, virtuves kombains, elektriskā tējkanna, pieejami virtuves trauki un piederumi kā katli un pannas, šķīvji, naži, dakšas, krūzītes, karotes un tējkarotes. Veļas mazgāšana un gludināšana būs iespējama, pateicoties iegādātajai veļas mazgājamajai mašīnai, veļas žāvētājam, gludeklim un gludināmajam dēlim, bet apģērbu labošana – šujmašīnai un overlokam.

Kārtību, kas un kā varēs darboties Sociālā atbalsta un pašapkalpošanās prasmju telpā, noteiks Kārtības rullis. Telpa paredzēta, lai attīstītu pašapkalpošanās prasmes un palīdzētu mazaizsargātām iedzīvotāju grupām, kā arī personām, kas nonākušas krīzes situācijā. Tiks rīkotas meistardarbnīcas. Lai darbotos telpā, iepriekš būs jāpiesakās pie atbildīgās personas, saskaņojot ar datumu un laiku.

Garšu laboratorija izveidota projekta ,,Sociālā atbalsta un pašapkalpošanās prasmju telpa Ozolaines tautas namā’’, Nr.19-01-AL15-A019.2203-000004, ietvaros, kas tika iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” (rīcība 2.3. ,,Sociālo un veselības pakalpojumu attīstība”) ietvaros biedrības ,,Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludinātajā LEADER projektu konkursā.

Projekta attiecināmās izmaksas ir 9429,21 EUR, no kurām publiskais finansējums 90% apmērā ir 8486,29 EUR, Ozolaines pagasta pārvaldes līdzfinansējums 10% apmērā – 942,92 EUR.

Projekta vadītāja
Inga Čekša-Ratniece

logo

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0