Foto no interneta resursiem Publicēts 14.10.2014
Darba devējus aicina sniegt iespēju izglītotam jaunietim iegūt pirmo darba pieredzi
Lai sekmētu jauniešu integrēšanu darba tirgū, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsāk jaunu pasākumu Jauniešu garantijas ietvaros - "Pirmā darba pieredze jaunietim". Īstenojot pasākumu, NVA reģistrēti jaunieši vecumā no 18 līdz 29 gadiem, kuriem ir profesionālā vai augstākā izglītība un kuri šobrīd nemācās pilna laika studijā, varēs gadu strādāt pie darba devēja, lai iegūtu darba pieredzi.
 Lasīt vairāk
business4 Publicēts 10.09.2014
Starptautiska izstāde “Darbs un karjera 2014″ Rēzeknē
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rēzeknes filiāle sadarbībā ar Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru (ARPC) "Zeimuļs" šī gada 18. septembrī organizē starptautisko EURES izstādi „Darbs un Karjera 2014”. Izstāde notiks ARPC "Zeimuļs" aktu zālē, Krasta ielā 31, Rēzeknē, 11:00 – 16:00. Pasākums tiek rīkots ar mērķi vienuviet sniegt izstādes apmeklētājiem konsultācijas un informāciju par darba iespējām un tiesībām, karjeras plānošanas un veidošanas, kā arī biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un citviet Eiropā, papildus dodot iespēju darba meklētājiem klātienē tikties ar Latvijas un ārvalsts darba devējiem un to pārstāvjiem, kā arī ar NVA, Eiropas tīklu un ārvalsts Nodarbinātības dienestu ekspertiem.
 Lasīt vairāk
nva_logo Publicēts 29.05.2014
NVA notiks seminārs par jauniešu iespējām apgūt profesiju
13.jūnijā plkst. 11.00 Nodarbinātības valsts aģentūrā, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 155, 307.kabinetā, notiks informatīvs seminārs jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem par iespējām ar ESF atbalstu gada vai pusotra gada laikā bez maksas apgūt profesiju. Mācību laikā jaunieši saņems stipendiju.
 Lasīt vairāk