Mājražotāji, nāciet uz ideju darbnīcu!

Publicēts 06.12.2017
A. Rancānes foto

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa 14. decembrī aicina mājražotājus uz ideju darbnīcu.

Šajā kopā sanākšanas reizē kopā ar Daci Briedi-Zālīti, kurai ir daudzu gadu korporatīvā darba un pārdošanas vadības pieredze starptautiskos uzņēmumos, tiks meklēti, modelēti risinājumi, kā veidot piedāvājumus, izprast piedāvājuma izstrādes principus un radoši dalīties pieredzē produkta noformulēšanā no idejas līdz piedāvājumam.

Tēma ir būtiska, jo, pieaugot izstrādāto mājražojumu apjomam un klāstam, palielinās konkurence. Klients izvēlēsies labāko, vērtējot preces kvalitāti, izskatu, cenu, arī pārdevēja stāju.

Tiekamies Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, 307.telpā, 14. decembrī plkst.11.30.

Sīkāka informācija pie SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļas Lauku attīstības konsultantes Anastasijas Salenieces, mob. 25645875, e-pasts: anastasija.saleniece@llkc.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0