Mācības augu aizsardzības jomā

Publicēts 19.02.2018

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju birojs Rēzeknē Dārzu ielā 7a rīko maksas mācības augu aizsardzības jomā.

Apliecības iegūšana 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietošanā. Apmācības notiks 13. martā, 15. martā, 20. martā, 22. martā, 27. martā. Nodarbību sākums katru dienu plkst. 09.00.

Apliecību derīguma termiņa pagarināšana 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietošanā. Apmācības notiks 5. un 7. martā, plkst. 9.00 (divas  atsevišķas grupas, katra mācās vienu dienu).

Pamata apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru apliecību iegūšanai (var lietot augu aizsardzības līdzekļus, nevar iegādāties). Mācības notiks vienu dienu, 28. martā, plkst. 10.00. Šajā dienā paredzēts kārtot arī eksāmenu.

Sīkāka informācija un pieteikšanās apmācībām, zvanot SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja augkopības konsultantei Anitai Dzenei pa tālruni 26571714, epasts anita.dzene@llkc.lv vai lauku attīstības konsultantei Vijai Isajevai pa tālruni 26157521, epasts vija.isajeva@llkc.lv.

Pamata apmācība augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru apliecību iegūšanai
Pamatapmācības 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apliecību iegūšanai
Zināšanu atjaunošana 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apliecību pārreģistrēšanai

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0