LLKC Rēzeknes konsultāciju birojs aicina piedalīties pieredzes braucienos

Publicēts 09.03.2020

LLKC Rēzeknes konsultāciju birojs aicina piedalīties pieredzes braucienos 2020. gada martā.

13. martā – Lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana:

  • ZS „Liepkalns” apmeklējums – pievienotās vērtības radīšana bioloģiskajiem graudaugiem un griķiem, miltu, makaronu un citu produktu ražošana un pārdošana;
  • SIA “Purmalu spēka maize” apmeklējums – piena produktu, miltu un maizes ražošana un pārdošana;
  • Alus darītavas SIA “Tālavas ķēniņa alus” apmeklējums – no Latvijā audzētiem miežiem tiek darīts alus, no pašu audzētām ogām gatavo limonādes.

17. martā – Saimniekošanas dažādošana: lauku vides tūrisma saimniecību attīstība – vietējās produkcijas noieta veicināšana, mārketinga projektu veidošana, tūrisma produkta prezentāciju organizēšana: 

  • ZS “Sīļusala” apmeklējums – ābeļdārza un augļu pārstrādes ēkas apskate, sulas degustācija;
  • Lauku vides tūrisma saimniecības attīstība SIA “Balt Harmonia”, pieredze saimniekošanas dažādošanā;
  • SIA “Aiviekstes klēts” Lubānas vīnotavas apmeklējums – sarkano, balto un dzirkstošo vīnu ražošana no vietējām izejvielām.

19. martā – Bioloģiskā saimniekošanas pieredze dažādu nozaru saimniecībās, bioloģiskās lauksaimniecības pievienotās vērtības palielināšana un realizācijas iespējas: 

  • SIA “3Dpro” un SIA “Tauri” apmeklējums – pilna cikla bioloģiskā ģimenes saimniecība, Šarolē šķirnes liellopu audzēšana, savs gaļas pārstrādes cehs un internetveikals “Negantigardi.lv”;
  • Piemājas saimniecība “Lejas Vāveres” – bioloģiskā gaļas liellopu audzēšana, saražotās produkcijas sadalīšanas, fasēšanas un realizācijas iespējas.

Līdzmaksājums par dalību pieredzes apmaiņas braucienā ir 24.20 euro (t.sk. PVN). Dalības maksā iekļauts: transports, pusdienas un saimniecību apmeklējumi.

Sīkāka informācija un pieteikšanās zvanot pa tālr. 26588672 vai rakstot uz e-pastu kristiana.latkovska@llkc.lv. Dalībnieku skaits ierobežots!

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0