Latvijas Veselības sporta nedēļa projekta #NowWeMove ietvaros

Publicēts 02.12.2020

Šogad jau 9. reizi visā Latvijā no starptautiskā projekta “NowWeMove” ietvaros norisinājās Latvijas Veselības sporta nedēļa 2020, kas šoreiz sakarā ar COVID 19 ierobežojumiem tika pagarināta un izvērsās mēneša garumā no 26. oktobra līdz 30. novembrim. Latvijā Veselības nedēļu jeb “MOVE Week” organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko sporta un kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs, un globālais mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt fiziskās aktivitātēs 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju.

Latvijas Veselības nedēļas laikā Lūznavas pagastā maršrutā Lūznava-Mākoņkalns tika organizēts nūjošanas pārgājiens (18 km) par godu Latvijas 102.gadadienai, bet, fiksējot savus rezultātus elektroniskajā aplikācijā (šoreiz tas bija Endomondo), ikviens Lūznavas pagasta un Rēzeknes novada iedzīvotājs varēja piedalīties divos virtuālajos izaicinājumos “Mani KM”. Kopumā akcijā iesaistījās 26 cilvēki (kā arī divi suņi), un kopumā tika noieti un/ vai noskrieti  2437,57 km!

Visi dalībnieki parādīja lielu motivāciju, sacenšoties savā starpā, par ko saņēma Latvijas Tautas sporta asociācijas suvenīrus, sporta pasākumu organizatores Svetlanas Mikanovas balvas un diplomus. Godalgoto vietu ieguvēji, kas, virtuāli sacenšoties, uzkrāja visvairāk kilometru, tika apbalvoti ar medaļām. 1.vietu dalīja Liāna Černecova un Vita Gaile, 2.vietu – Juliana Karelova un Inese Leitāne, 3. vietu – Juris Dombrovsksis un Nadežda Trušele.

Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību, izturību un cīņas garu!

Svetlana Mikanova
Foto: D. Mikanovs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0