Komersanti var pieteikties divpusējās sadarbības fonda atbalsta pasākumam

Publicēts 20.08.2014

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir izsludinājusi pieteikumu pieņemšanu līdz 2014. gada 1. septembrim divpusējā sadarbības fonda atbalsta pasākumam Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” ietvaros.

Lai veicinātu Latvijas komersantu sadarbību ar Norvēģijas komersantiem, LIAA 2014. gada oktobrī organizēs partnerības veicināšanas pasākumu Oslo, Norvēģijā.

Pasākuma ietvaros tiks veicinātas Latvijas un Norvēģijas (donorvalsts) komersantu, un zinātnisko institūciju divpusējās attiecības ar mērķi nodrošināt projektu īstenošanu sadarbībā ar donorvalsts partneri. Projekta iesniegumi, kuri tiks iesniegti sadarbībā ar donorvalsts partneri, projekta vērtējumā saņems papildus punktus, kas nodrošinās lielākas iespējas saņemt atbalstu programmas ietvaros.

Pasākumam aicināti pieteikties tie komersanti, kuri plāno ņemt dalību programmas “Atbalsts “zaļo” tehnoloģiju ieviešanai ražošanā” 2. kārtā.

Plašāka informācija par atklāta konkursa 1. kārtu ir pieejama LIAA mājas lapā.

Pieteikties aicinām:

  • Latvijas Republikā reģistrētu komersantu, kas atbilst sīkā (mikro), mazā, vidējā komersanta, vai lielā komersanta statusam;
  • Latvijas Republikā reģistrētu komersantu, kura viens no dibinātājiem vai vienīgais dibinātājs ir Latvijas Republikā reģistrēta zinātniskā institūcija, kas reģistrēta zinātnisko institūciju reģistrā.

Komandējuma izmaksas tiek kompensētas 100% apmērā (maksimālās izmaksas vienai personai ir 1500 EUR) un tas iekļaujas de minimis atbalstā. Pēc divpusējā sadarbības pasākuma obligāti ir jāiesniedz vienpusēji vai divpusēji parakstīta nodomu vēstule kopā ar Maksājuma pieprasījumu.

Plašāka informācija pieejama LIAA mājaslapā.

Kontaktinformācija:
Līga  Kandere
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Biznesa inkubatoru programmas vienības vadošā eksperte
Tālr.: +371 67039424
e-pasta adrese: Liga.Kandere@liaa.gov.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0