Jauniešu vasaras nometnes Rēzeknes novadā

Publicēts 22.06.2016

Rēzeknes novada projektu konkursā jauniešiem par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektiem. Kopumā tika iesniegti 19 projektu pieteikumi, no kuriem 13 aktuālākajiem un oriģinālākajiem tika piešķirts finansējums ar kopējo summu 10000 EUR apmērā.

Projektu pieteikumu pamatā tika iesniegtas tādas neformālo apmācību idejas, kā vides aizsardzības un veselīga dzīvesveida pasākumu popularizēšana, bērnu un jauniešu starpkultūru dialoga un savstarpējās iecietības veicināšana, kā arī uzņēmējdarbības prasmju attīstīšana, izmantojot gan formālās, gan arī neformālās izglītības metodes.

Visi atbalstītie jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projekti tiks īstenoti laika posmā no 1. maija līdz 1. novembrim.

Jānis Šaudiņš, 
Rēzeknes novada pašvaldības
 Jaunatnes lietu speciālists

Mob.: +371 259 22018

Pielikumos: Rēzeknes novada jauniešu neformālās apmācību un nometņu saraksts, kuras plānots realizēt laika posmā no 25. jūnija līdz 30. augustam.

Slide1 Slide2 Slide3 Slide4 Slide5 Slide6 Slide7 Slide8

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0