Jauni pakalpojumi – sociālais punkts Lūznavā

Publicēts 11.09.2019

Kopš šā gada oktobra Lūznavas pagasta iedzīvotājiem būs pieejami jauni sociālie pakalpojumi, ES ELFA programmas realizētā projekta Nr. 17-01-AL15-A019.2203-000001 ietvaros.

Projekta ietvaros ir izveidota koplietošanai izmantojamā dušas telpa ar WC, kur iekļūšana ar pavadošo personālu būs pieejama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem; veļas mazgāšanas telpa un telpa dažādu citu sociāla rakstura aktivitāšu organizēšanai. Līdz ar to Lūznavas pagasta iedzīvotājiem ir dota iespēja saņemt pakalpojumus tuvāk dzīves vietai.

Lai saņemt jaunos pakalpojumus, Lūznavas pagasta iedzīvotājiem, pirmkārt, jāgriežas Lūznavas pagasta pārvaldē pie sociālā darbinieka, kurš izvērtēs ikviena statusu un nepieciešamību pēc dotā pakalpojuma. Otrkārt, jāreģistrējas pakalpojumu saņemšanas grafikā un ievērojot grafiku, jādodas uz sociālo pakalpojumu punktu saņemt pakalpojumu. Lūznavas pagasta sociālā punktam darbalaiks ir trešdienās no 8:30 līdz 16:30 un piektdienās no 8:30 līdz 15:00. Pakalpojumi ir bez maksas.

Sociālā punkta izveide Lūznavas pagastā sekmēs iedzīvotāju pašaprūpes un neatkarīgas dzīves iespējas un spējas sociāli funkcionēt un iekļauties sabiedrībā. Projektā izveidotie sociālie pakalpojumi uzlabos pagasta trūcīgo iedzīvotāju sanitāri higiēniskos apstākļus un veselības stāvokli.

Sagatavoja Inga Žirgule,
Lūznavas pagasta projektu vadītāja

 http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm.

DSC_3076DSC_3075

logo-lad

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0