Eiropas Reģionu komiteja izsludina pieteikšanos uzņēmīgāko reģionu un pilsētu balvai

Publicēts 21.11.2014

Eiropas Savienības Reģionu komiteja izsludinājusi pieteikšanos 2016. gada balvai “Eiropas reģions, kas veicina uzņēmējdarbību (EER)”.

Uz balvu neatkarīgi no lieluma vai labklājības var pretendēt ikviens ES reģions vai pilsēta, kam ir izcila, uz nākotni vērsta uzņēmējdarbības stratēģija.

Pieteikšanās termiņš: 2015. gada 16. marts.

Vissekmīgākās, perspektīvākās un daudzsološākās stratēģijas tiks apbalvotas un uzraudzītas nākamo divu gadu laikā.

Konkursā var piedalīties jebkura par ES dalībvalsti mazāka teritorija, kam ir politiskas pilnvaras un kas spēj īstenot visaptverošu redzējumu uzņēmējdarbības jomā. Tā var būt sekmīga vai atpalikusi, ja vien ir apņēmusies īstenot pārmaiņas, lai izvērstu savu uzņēmējdarbības potenciālu. Balvai var pieteikties kopienas, autonomas kopienas, departamenti, federālās zemes, provinces, grāfistes, lielpilsētu teritorijas, lielpilsētas, kā arī pārrobežu teritorijas, piemēram, ETSG un eiroreģioni. Īpaši tiks gaidīti pārrobežu reģionu pieteikumi.
Avots un informācija par pieteikšanos ŠEIT

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0