Izbraukums ar kajakiem

Publicēts 04.09.2018

Mākoņkalna pagastā Rāznas ielā 10, tika realizēts inventāra projekts “Izbraukums ar kajakiem”. Tika iegādātas sešas ūdens izturīgas somas X-Tremer XL black 113L un četri ūdens izturīgi maisi ar ventili 79L PD350nlime K4803, lai aktīvās atpūtas cienītāji varētu droši doties izbraucienos jebkuros laika apstākļos un lietderīgi pavadīt brīvo laiku ūdenstilpnēs, brīvā dabā.

27. augustā tika organizēts izbrauciens ar kajakiem pa Rāznas ezeru, ar  nakšņošanu Rāznas ezera krastā. Sākumā pulcējāmies centrā “Strops” un tad devāmies ar jauniešiem izbraukumā ar kajakiem gar Rāznas ezera krastu uz Gineviču līci. Laiks bija saulains, labvēlīgs izbraukumam. Izbaudījām braucienu, apskatījām dabas ainavas, kā arī apskatījām un izpētījām vienu no ezera salām.

Jauniešiem bija lieliska iespēja darboties komandās, kopīgi gatavot pusdienas, vakariņas, spēlēt spēles un sildīties pie ugunskura, kā arī jauki pavadīt brīvo laiku, veicinot aktīvu, veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū.

Pateicamies IK “Vītolu mājas” par sniegto bezmaksas apmešanās un atpūtas vietu Rāznas ezera krastā.

Mākoņkalna brīvā laika pavadīšanas centra vadītājas Līga Kalves teksts un foto

razna  razna2 razna3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0