Īstenots projekts „Trenažieru zāles izveideide Mākoņkalna pagastā”

Publicēts 10.03.2015

Martā biedrība „EX CHILL BASSE” realizēja projektu „Trenažieru zāles izveide Mākoņkalna pagastā”, kura mērķis ir brīvā laika pavadīšanas iespēju pilnveidošana pagasta iedzīvotājiem, piedāvājot dažādas jaunas atpūtas iespējas.

Projekts „Trenažieru zāles izveide Mākoņkalna pagastā” tika iesniegts un guva atbalstu ELFLA atklātā projektu iesniegumu konkursā pasākumā „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” aktivitātē „Iekārtu, tehnikas, aprīkojuma, informācijas tehnoloģiju un programmu nodrošinājuma iegāde un uzstādīšana, infrastruktūras izveide pakalpojumu pieejamībai, kvalitātei un sasniedzamībai pakalpojuma sniegšanas vietā vietējiem iedzīvotājiem” biedrības „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” Attīstības stratēģijas rīcībā „ATBALSTS SABIEDRISKO AKTIVITĀŠU DAŽĀDOŠANAI VIETĒJIEM IEDZĪVOTĀJIEM”.

 Projekta īstenošanas rezultātā tika iegādāts trenažieru komplekts – skrejceļš, velotrenažieris, eliptiskais trenažieris, universālais sols, sols muguras atliekšanai, sols vēdera presei, stienis ar svaru diskiem, dažāda svara hanteles, svaru bumbas un cits sporta inventārs.

Trenažieru komplekts tika iegādātas no SIA „Sporta sistēmas”.

Projekta kopējā summa ir EUR 3999,92. ELFLA finansējums: EUR 3599,93. Mākoņkalna pagasta pārvaldes finasējums EUR 399,99.

Trenažieru zāli laipni aicināti izmantot visi pagasta iedzīvotāji!

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0