Īstenots projekts “Inline hokeja aprīkojuma iegāde Vērēmu pagastā”

Publicēts 02.10.2018

2017. gada rudenī radās iecere paplašināt sporta aktivitāšu klāstu gan novada skolēniem un jauniešiem, gan ikvienam iedzīvotājam, iegādājoties brīvā laika skrituļslidas, inline hokeja skrituļslidas, kā arī inline hokeja spēlētāju un vārtsarga aprīkojumu.

Skrituļslidas var izmantot gan pa skolas apkārtnē esošajiem celiņiem, gan jaunuzbūvētajā laukumā. Bērnu un jauniešu interese par šādu brīvā laika pavadīšanu ir ļoti liela, tas dod arī iespēju rīkot dažādus sadraudzības pasākumus ar citu skolu, citu pagastu un novadu jauniešiem.

Par iespēju īstenot šo ideju pateicamies „Rēzeknes rajona kopienu partnerībai” kas deva iespēju saņemt Eiropas Savienības Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas lauku attīstības programmas 2014.-2020. finansējumu – 6053,40 EUR un Vērēmu pagasta pārvaldei par līdzfinansējumu 672,60 EUR. Inventāru piegādāja SIA Sports Lukss.

Informāciju sagatavoja Gundega Rancāne

Vairāk informācijas par Eiropas Savienības fondu Lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē.

inline_apr_2 inline_apr_3 inline_apr_4Logo_es_elflaPartneriba_logo

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0