Inline hokeja laukums Makašānos

Publicēts 06.11.2018

2017. gada rudenī Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolā radās iecere paplašināt sporta aktivitāšu klāstu gan novada skolēniem un jauniešiem, gan ikvienam iedzīvotājam, iegādājoties brīvā laika skrituļslidas, inline hokeja skrituļslidas, kā arī Inline hokeja spēlētāju un vārtsarga aprīkojumu.

Inline aprīkojuma iegāde sekmē Inline hokeja līgas izveidi Rēzeknes novadā, kas jau pirmajā sezonā ļāva sarīkot vairākus strapnovadu un starptautiskus turnīrus ar viesspēlētāju komandu piedalīšanos no Rīgas, Olaines un Viļņas. Inline hokeja un skrituļošanas aktivitātes ātri ieguva lielu atsaucību gan bērnu, gan pieaugušo vidū, veicinot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, saliedējot sabiedrību un attīstot daudzveidīgu sportisku cilvēku sadarbību.

Skrituļslidas var izmantot gan pa skolas apkārtnē esošajiem celiņiem, gan jaunuzbūvētajā laukumā. Bērnu un jauniešu interese par šādu brīvā laika pavadīšanu ir ļoti liela, tas dod arī iespēju rīkot dažādus sadraudzības pasākumus ar citu skolu, citu pagastu un novadu jauniešiem.

Par iespēju īstenot šo ideju pateicamies „Rēzeknes rajona kopienu partnerībai,” kas deva iespēju saņemt Eiropas Savienības Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas lauku attīstības programmas 2014.-2020. finansējumu – 6053,40 EUR un Vērēmu pagasta pārvaldei par līdzfinansējumu 672,60 EUR. Inventāru piegādāja SIA Sportlukss.

 

Gundega Rancāne
Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolas direktore

IMG_9210IMG_9211 IMG_9213

 

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē.

logo

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0