Informatīvie semināri lauksaimniekiem

Publicēts 30.03.2017

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) Rēzeknes nodaļa Valsts Lauku tīkla pasākuma ietvaros aprīlī rīko bezmaksas informatīvos seminārus “Par Eiropas Savienības un valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu”.

Semināros tiks sniegta informācija par tiešo maksājumu piešķiršanas kārtību 2017. gadā, par ALTUM atbalsta programmām lauksaimniekiem, skaidrojums par nosacījumiem atbalsta pasākumā “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, atbalstot mazās lauku saimniecības”. Lauksaimniekiem būtisku informāciju sniegs Valsts augu aizsardzības dienests.

Semināri notiks Rēzeknes novada Nautrēnu un Silmalas, Viļānu novada Dekšāres un Sokolku pagastā, kā arī Rēzeknē.

Ar semināru programmu var iepazīties Valsts lauku tīkla mājas lapā www.laukutikls.lv, Rēzeknes novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv

Pārējo pagastu iedzīvotāji tiek aicināti apmeklēt sev tuvāko, izdevīgāko semināra norises vietu.

Kontaktinformācija: Anastasija Saleniece, mob.t. 25645875, e-pasts: anastasija.saleniece@llkc.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0