Globālais iedzīvotāju dialogs “We, the Internet”

Publicēts 01.09.2020

Internets ir tik pierasts, it kā saprotams, bet tajā pašā laikā tik daudz jautājumu, kas nākotnē var mainīt to, kā mēs lietojam internetu. Šī diskusija ir iespēja izglītoties, izteikt savu viedokli un ieskatīties internetā dziļāk – caur lietotāja prizmu –, atklāt sev jaunas lietas un dot ieguldījumu interneta nākotnes attīstībā. Iedzīvotāju dialogā diskutēs par datu drošību, dezinformāciju, viltus ziņām, vārda brīvību, mākslīgo intelektu, pārvaldību u. c.

Globālais iedzīvotāju dialogs “We, the Internet” ir organizēts pasākums, kurā cilvēki no visas pasaules – Eiropas, Amerikas, Āfrikas un Āzijas – sanāks kopā, lai apspriestu interneta nākotni. Pasākumā iesaistītas 77 valstis. Šis pasākums Latvijā norisināsies 10. un 13. oktobrī. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties dialogā klātienē vai arī tiešsaistē.

10. oktobrī plkst. 9–16 – RISEBA (Rīgā, Meža ielā 3), JIC “Mērķis” (Siguldā, Raiņa ielā 3).

13. oktobrī plkst. 10 un 15 – tiešsaistē (saite tiks nosūtīta pēc reģistrācijas). Reģistrācija saitē: wetheinternet.eu.

“We, the Internet” projekta mērķis ir ļaut iedzīvotājiem iesaistīties lēmumu pieņemšanā. Plānotais dialogs iesaistīs tūkstošiem dažāda vecuma grupu un dažādu izglītības līmeņu iedzīvotājus no visas pasaules, nodrošinot komunikāciju starp iedzīvotājiem, ekspertiem un lēmumu pieņēmējiem. Diskusija notiks latviešu valodā.

Vairāk informācijas: sandra.smalina@wetheinternet.eu.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0