Forums par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem

Publicēts 11.10.2014

Laikā no šā gada septembra līdz decembrim Ekonomikas ministrija aicina komersantus uz forumiem „Atbalsts uzņēmējiem”, kas notiks 9 Latvijas pilsētās – Cēsīs, Valmierā, Ogrē, Gulbenē, Rēzeknē, Bauskā, Aizkrauklē, Liepājā un Daugavpilī. Rēzeknē forums norisināsies 24. oktobrī.

„Forumi „Atbalsts uzņēmējiem” jau kļuvuši par labu tradīciju, pirmo forumu ciklu organizējām šā gada pavasarī, kad 12 pasākumus visā Latvijā apmeklēja vairāk kā  900 komersanti. Šobrīd ar gandarījumu jāatzīst, ka rudens forumu sesijā mums izdevies pulcēt lektorus, kas informēs ne tikai par Ekonomikas ministrijas kompetencē esošajām programmām, bet arī par Nodarbinātības valsts aģentūras un Lauku atbalsta dienesta programmām komersantiem. Tādējādi komersantiem piedāvājam nepilnas dienas laikā koncentrētā veidā gūt informāciju par visām šobrīd pieejamajām atbalsta programmām, kā arī priekšstatu par tuvākajā laikā plānoto atbalstu,” uzsver Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis.

Forumos kopā ar mūsu sadarbības partneriem – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum, Latvijas Garantiju aģentūru, Nodarbinātības valsts aģentūru, Lauku atbalsta dienestu un Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru – sniegsim komersantiem plašu informāciju par šobrīd pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, kā plānotajām ES fondu programmām 2014.-2020.gada plānošanas periodā.

Datums

Vieta

Sīkāka informācija

24. oktobris Rēzekne
Krasta iela 31
ARPC “Zeimuļs”
Dienas kārtība šeit

Pilns pasākumu kalendārs ir publicēts Ekonomikas ministrijas mājas lapā. Forumus organizējam sadarbībā ar Plānošanas reģiona ES informācijas centriem.

Informācijas avots: Ekonomikas ministrija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0