ES māja aicina bērnus apmeklēt radošo darbnīcu „Rokas lelles stāsta Āfrikas bērnu stāstus”

Publicēts 07.01.2014

ES māja sadarbībā ar Latvijas Platformu attīstības sadarbības (LAPAS) biedru organizāciju Humana People to People in Latvia aicina bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Rokas lelles stāsta Āfrikas bērnu stāstus”. Pasākums notiks sestdien, 25.janvārī, pulksten 11:00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.

Janvārī ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta dzīves kvalitātes jautājumiem, tāpēc, lai veicinātu sabiedrības, it īpaši bērnu, izpratni par šo samērā sarežģīto tēmu, ES māja sadarbībā ar Humana People to People in Latvia organizē radošo darbnīcu bērniem un viņu vecākiem „Rokas lelles stāsta Āfrikas bērnu stāstus”.

Radošās darbnīcas laikā bērniem būs iespēja vairāk uzzināt par Āfrikas dabu, kultūru, iedzīvotājiem un Āfrikas bērnu ikdienas gaitām. Kopā ar pasniedzējiem bērniem būs iespēja izveidot savas auduma vai papīra rokas lelles, un visiem kopā izspēlēt leļļu teātri, kas balstīts uz kādas Āfrikas bērna pasakas.

Pasākuma mērķauditorija – bērni vecumā no 5 – 10 gadiem.

Humana People to People in Latvia ir nevalstiskā organizācija, kas dibināta 2006.gadā.Organizācijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par attīstības jautājumiem, aicinot ikvienu indivīdu apzināties savu lomu mūsdienu pasaulē un uzņemties aktīvu un atbildīgu rīcību tās veidošanā.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0