ES māja aicina apmeklēt pozitīvās pieredzes semināru „Jaunie vecāki uzņēmējdarbībā”

Publicēts 13.01.2014

Mazuļa ienākšana ģimenē ne tikai nozīmē ierastā dzīves ritma maiņu, bet arī paver plašas iespējas un izaicinājumus. Semināra „Jaunie vecāki uzņēmējdarbībā” ietvaros interesentiem būs iespēja iepazīties ar iedvesmas pilniem un varošiem jaunajiem vecākiem, kā arī uzzināt par savām iespējām uzsākt uzņēmējdarbību. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, 16.janvārī no 10:30 – 13:00.

No idejas līdz rūpnīcas būvēšanai – ar savu biznesa pieredzi dalīsies Egija Martinsone, kuru varētu dēvēt par vietējās ekoloģiskās bērnu pārtikas SIA “Lat Eko Food” “Rūdolfs” – gardais mammas biezenītis – ražošanas celmlauzi. Baiba Laizāne, konkursa „Mammu bizness” uzvarētāja un ģimenes uzņēmuma „Tilly” īpašniece, stāstīs par saviem iespaidiem un pārdzīvojumiem, uzsākot sporta apģērbu ražošanas biznesu. Ar savu pieredzi dalīsies arī Ivita Ose, kas stāstīs par pirmo sociālās modes zīmola izveidošanu “MAMMU”, kurš sadarbībā ar jaunajām māmiņām rada lina, trikotāžas un zīda šalles. „MAMMU” piedāvā māmiņām darbavietas, elastīgas darba stundas, apmācības un materiālus, MAMMU  rūpējas par viņu labklājību, sociālo nodrošinātību un iespēju apvienot darbu ar bērna audzināšanu. Rezultāts ir augstas kvalitātes un oriģināla dizaina aksesuāri – šalles.

Jaunie uzņēmumi SIA “Lat Eko Food” un sociālais modes zīmols  “MAMMU” darbības gaitas ir uzsākuši projekta “Biznesa inkubatoru attīstība Latvijā” ietvaros, kas izveidots, lai veicinātu mikro, mazo un vidējo komersantu veidošanos un attīstību.

Semināra noslēgumā interesentiem būs iespēja gūt ieskatu, kā praktiski jaunie vecāki var uzsākt sava biznesa attīstību, par ko informēs LIAA Klientu apkalpošanas  nodaļas vecākā speciāliste Eva Saukāne.

Uz pasākumu visi interesenti laipni aicināti ierasties kopā ar savām atvasēm!

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:
Gunita Eberte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu informācijas konsultante, t.67085445, e-pasts: gunita.eberte@esmaja.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0