Eiropas Padomes Ainavas balva

Publicēts 15.04.2020

Jau sesto reizi Latvijā tiek rīkots Eiropas Padomes ģenerālsekretariāta konkurss „Eiropas Padomes Ainavas balva” (turpmāk – konkurss). Konkursa mērķis ir apbalvot praktiskās iniciatīvas, kas būtu ņemamas par piemēru ainavu kvalitātes uzlabošanā  Eiropas ainavu konvencijas dalībvalstu teritorijās.

Katra valsts uz konkursu drīkst izvirzīt vienu kandidatūru. Latvijas kandidāts tiks noteikts nacionālajā atlasē, kurā var piedalīties valsts institūcijas, pašvaldības, to apvienības un biedrības vai nodibinājumi, kas ir devuši nozīmīgu ieguldījumu ainavu aizsardzībā un pārvaldībā, t.sk. plānošanā un praktisku pasākumu īstenošanā.

Nacionālā atlase tiek īstenota 2020.gadā šādos posmos:

  • no 20. augusta līdz 2020.gada 15.oktobrim – pieteikumu iesniegšana;
  • no 16.oktobra līdz 2020.gada 30.novembrim – pieteikumu vērtēšana;
  • decembrī – nacionālās atlases rezultātu paziņošana.

Lai piedalītos nacionālajā atlasē, aicinām:

- aizpildīt  pieteikuma veidlapu, kas pieejama šeit.

- aizpildīto pieteikuma veidlapu kopā ar vizuāliem materiāliem (ne vairāk kā 10 fotoattēliem, 3 posteriem vai bukletiem un/vai vienu video materiālu, kas nav garāks par 10 minūtēm) ar norādi “Ainavas balva” iesniegt līdz 2020.gada 15.oktobrim vienā no šādiem iesniegšanas veidiem:

  • elektroniski uz e-pasta adresi: pasts@varam.gov.lv;
  • papīra formātā uz adresi Peldu iela 25, Rīga, LV-1494. Pasta sūtījumā obligāti jāiekļauj pieteikuma izdruka papīra formātā un datu nesējs ar pieteikuma veidlapu un vizuālajiem materiāliem elektroniskā formātā.

Sīkāka informācija, sazinoties ar Telpiskās plānošanas un zemes pārvaldības vecāko eksperti Daci Grantu (dace.granta@varam.gov.lv, 67026553) un nacionālās atlases dokumentos:

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0