Dricānu vidusskolas skolēni apmeklē Cēsis

Publicēts 20.03.2018

Pirms pašām pavasara brīvdienām piektdien, 9. martā Dricānu vidusskolas 7.-9. klašu skolēni ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (projekta Nr. 8.3.2.2/16/I/001) ietvaros devās mācību vizītē uz Cēsīm.

Mācību vizīte sākās ar Cēsu vecpilsētas apskati kopā ar gidi Sigitu Klētnieci, jauniešu mājas apmeklējumu un svaigo kokteiļu un smūtiju degustāciju Veselīgo produktu fabrikā.

Dienas turpinājumā visi devās uz mācību nodarbībām Cēsu Zinātkāres centrā ZINOO. Zinātkāres centra “ZINOO Cēsis” mērķis ir atraisīt cilvēkā dabisko zinātkāri par sevi, apkārtējo pasauli un tehnoloģijām.

Zinātkāres centrā skolēniem bija iespēja ne tikai piedalīties mācību nodarbībā, bet arī izbaudīt daudzveidīgos interaktīvos eksponātus.

Mācību nodarbībā “Nosēšanās uz svešas planētas” skolēni sadalījās komandās un katras komandas uzdevums bija no dotajiem materiāliem izveidot kosmisko zondi, kas spētu veiksmīgi piezemēties, saglabājot veselu “kosmonautu” – olu.

Katram cilvēkam piemīt unikāls potenciāls un aizraujošs izzināšanas process ir sākums attīstībai ilgtermiņā.

 

Atbildīgā par projekta ieviešanu skolā Ilona Vilcāne

Autores foto

C3 z z2 z10 z13 zinoo

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0