Daugavpils Universitātē mazākumtautību pārstāvji un nepilsoņi varēs apgūt Latvijas kultūru

Publicēts 05.08.2014

Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes Mūžizglītības, kultūras un zinātnes komunikācijas biedrība “Intelekta parks” aicina pieteikties dalībai projektā „Latviešu valodas un Latvijas kultūras kanona integrēta apguve mazākumtautību pārstāvjiem un nepilsoņiem Būsim pazīstami: Latvijas Kultūras kanons” un pilnveidot latviešu valodas prasmi, apmeklēt “Valodas runātāju klubiņu”, iepazīt Latvijas Kultūras kanonu un piedalīties mācību ekskursijās.

Projekta ietvaros tiks izstrādāta integrēta programma un mācību materiāli mazākumtautību pārstāvjiem un nepilsoņiem ar mērķi uzlabot latviešu valodas prasmi un gūt zināšanas par Latvijas Kultūras kanonu – izcilāko un ievērojamāko mākslas darbu un kultūras vērtību kopumu, kas atspoguļo nācijas visu laiku nozīmīgākos sasniegumus kultūrā.
Pieteikšanās kursiem no 2014. gada 4. augusta līdz 1. septembrim.
Mob. t. – 28950335
E-pasts: kursidu@inbox.lv (jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija).

Projekta finansējums – 17993.34 EUR (90 % no projekta izmaksām).

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija un programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts.

БЕСПЛАТНЫЕ КУРСЫ ПО ЛАТЫШСКОМУ ЯЗЫКУ, ПОЛИТИЧЕСКО-ПРАВОВОЙ СИСТЕМЕ И ИСТОРИИ ЛАТВИИ (курсы: Латышский язык, страноведение и история Латвии) В ДАУГАВПИЛССКОМ УНИВЕРСИТЕТЕ

Даугавпилсский университет приступает к реализации проекта „Интегрированное обучение латышскому языку и Канону культуры Латвии для национальных меньшинств и неграждан Латвии: „Будем знакомы: Канон культуры Латвии” (ID. № 2013 .EEZ / CP / 2 / / 022 / 032)

Мы приглашаем представителей национальных меньшинств и неграждан, жителей региона и города, усовершенствовать навыки латышского языка, получить новые знания о Каноне культуры Латвии, а так же подготовиться к сдаче экзамена на гражданство.

В программу курсов включены не только занятия по латышскому языку, политическо-правовой системе и истории Латвии, но и бесплатные учебные экскурсии, во время которых можно познакомиться с культурными достопримечательностями Латвии.

Занятия будут проходить по рабочим дням в помещении Даугавпилсского университета по адресу Виенибас, 13. Освоить программу помогут высоко профессиональные, опытные педагоги использующие современные методики. Время и дни занятий будут определены после комплектации групп по согласованию со слушателями курсов. Группы будут укомплектованы согласно очередности записи на курсы и уровню знаний.

Регистрация :  с 4 августа 2014 года по 1 сентября 2014 года
Мобильный телефон: 28950335
Эл.почта: kursidu@inbox.lv (необходимо указать имя, фамилию, контактную информацию).
Финансово проект поддерживают Исландия, Лихтенштейн и Норвегия.
Программа финансируется Латвийским государством и финансовыми инструментами Европейского экономического союза (EEZ).

Papildu informācija:
Humanitārās fakultātes dekāne Maija Burima
Adrese: Vienības iela 13, 316.kab.
T. 65422611
maija.burima@du.lv

Informāciju sagatavoja:
Zane Ločmele
DU Starptautisko un sabiedrisko attiecību daļas
Sabiedrisko attiecību menedžere
t. 29191170
zane.locmele@du.lv

SIF_logoeea_grants_logo

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0