Čornajas pagastā talko lieli, talko mazi

Publicēts 30.04.2019

Lielās talkas ietvaros 27. aprīlī visi talkot gribētāji bija gaidīti Čornajas pludmalē, lai kopīgiem spēkiem tiktu labiekārtots futbola laukums.

Uz laukuma jau iepriekš bija atvesta un daudzās kaudzēs izbērta zeme, un talkotāju uzdevums bija to izlīdzināt visā topošā futbola laukuma teritorijā. Čornajas pagasta pārvalde nodrošināja ar nepieciešamo inventāru. Pie lāpstām, grābekļiem un ķerrām ķērās gan lieli, gan mazi. Par spīti karstajiem saules stariem, bērni un jaunieši darbojās ar īpašu aizrautību un možu garu. Prieks, ka bērni ieguldīja savu darba artavu teritorijas labiekārtošanā, jo arī viņi paši to izmantos, spēlējot, vai mācoties spēlēt futbolu.

Pēc vairāku stundu darba visi tika aicināti uz desiņu cepšanu turpat pludmales teritorijā.

Jaunais futbola laukums noderēs ne tikai ciema iedzīvotājiem, bet arī ciemiņiem, jo uz Čornajas pludmali brauc cilvēki no malu malām. Pludmalē jau ir volejbola laukums un trenažieri. Šeit vasarā norisinās volejbola sacensības. Jau tuvākajā nākotnē būs iespējams paplašināt sportiskās aktivitātes un organizēt arī futbola mačus.

Visi talkas dalībnieki saka sirsnīgu paldies Čornajas pagasta pārvaldei un Čornajas tautas namam par atspirdzinājumiem, gardajām desiņām un nepieciešamā inventāra nodrošināšanu.

Talkas dalībnieces Marijas Vickas teksts un foto

IMG_4407 IMG_4410

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0