“Cilvēka bērna parks” piedāvā jaunas aktīvās atpūtas iespējas

Publicēts 30.07.2014

Jau otro gadu ikkatram interesentam ir pieejams pēc biedrības „Boņuks” iniciatīvas Ozolmuižas pagasta Untumos izveidotais Cilvēka bērna parks, bet kopš pagājušā rudens, arī aprīkotais pludmales volejbola laukums. Aktīva atpūta mūsdienās ir ļoti svarīga, jo ir vērojama tendence uz mazkustīgu dzīvesveidu, it īpaši bērnu un jauniešu vidū, tāpēc izveidotais parks un sporta zona tā pieguļošajā teritorijā ir laba iespēja ģimenēm vai draugu grupām kopā pavadīt laiku, nodarbojoties ar sportu. Šogad biedrība’’ Boņuks” realizē jau trešo ELFLA Lauku atbalsta programmas LEADER projektu „ Sporta un atpūtas bāzes pilnveidošana” (Nr. 13-01-LL23-L413201-000044). Ir noslēdzies projekta realizācijas pirmais posms, kura laikā tika uzstādīti āra trenažieri un iegādātas ērti pārvietojamas un lietojamas skandas ar mikrofoniem pasākumu vadīšanai, kā arī izstrādāts būvprojekts nojumei. Āra trenažieri jau dod iespēju bērniem un vecākiem izbaudīt kustību prieku, veidot veselīga dzīvesveida paradumus.

Paplašināto sporta un aktīvās atpūtas iespēju izmantošana tiek piedāvāta aktīvas atpūtas organizēšanai un veselīga dzīvesveida tradīciju veidošanai ģimenēm, skolēnu un jauniešu grupām, Ozolmuižas pagasta iniciatīvas grupu rīkotajiem pasākumiem. Biedrības „Boņuks” aktīvisti un projekta idejas autori cer, ka projekta ietvaros paveiktais būs ilgtspējīgs ieguldījums Rēzeknes novada sporta, atpūtas un veselības veicināšanas pasākumu organizēšanas kapacitātes vairošanā. Jāpiebilst, ka Cilvēka bērna parka, izveidotās sporta bāzes un skandu izmantošanu biedrība piedāvā bez maksas.

Elita Opincāne
biedrības „Boņuks” valdes priekšsēdētāja

140715_005 (1000 x 562)140720_013 (1000 x 562)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0