Ceļojošā izstāde „Gleznojam savu nākotni kopā”!

Publicēts 04.01.2019

atvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programma aicina Jūs apmeklēt ceļojošo izstādi „Gleznojam savu nākotni kopā” – tajā tiks demonstrēti mākslas darbi, ko radījuši 10 starptautiski mākslinieki, kuri iedvesmojās no Daugavpilī dzimušā pasaulslavenā mākslinieka Marka Rotko darbiem un viņa dzimtās pilsētas īpašās auras.

Šie mākslas darbi, tāpat kā sadarbība pāri robežām, ir ārkārtīgi dažādi mākslinieku izcelsmes dēļ un izvēlēto materiālu un tehnikas ziņā. Katrā mākslas darbā ir atspoguļoti mākslinieka individuālais rokraksts un viņa uztvere par pārrobežu sadarbību.

Pirmās divas pieturas ir Rīga un Minska:

2019. gada 7.-19. janvāris    Rīgas centrālā bibliotēka, Brīvības ielā 49/53, Rīga, Latvija

2019. gada 23. janvāris - 2019. gada 23. februāris    Nacionālais laikmetīgās mākslas centrs, Nekrasova ielā 3, Minska, Baltkrievija.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0