Bezmaksas rīks tīmekļa aptauju un reģistrācijas formu izveidei

Publicēts 29.09.2014

Eiropas Komisija ir izveidojusi un piedāvā ikvienam izmantot rīku tīmekļa aptaujas anketu un reģistrācijas formu izveidei. Šis rīks ir tiešsaistes aptaujas vadības sistēma, kas izveidota, lai veidotu un publicētu visā pasaulē pieejamās formas, piemēram, apsekojumus saistībā ar sabiedrības interesēm, lietotāju apmierinātības aptaujas, sabiedrisko apspriešanu, kā arī reģistrācijas formas pasākumiem u.tml.

Rīks piedāvā lielu skaitu dažādu jautājumu un atbilžu variantus gan ar vienkāršiem teksta, gan ar moderniem elementiem, piemēram, labojamas tabulas un multimediju elementus.

Rīks ir pieejams divos veidos:

Rīks ir daudzvalodu, atvērtā koda un ir pieejams bez maksas. Rīks ir izveidots ar ISA programmas atbalstu. Vairāk informācijas par rīku, tā iespējām un nosacījumiem pieejama http://ec.europa.eu/eusurvey/home/about. Aicinām rīku turpmāk izmantot sagatavojot aptaujas, gan reģistrācijas formas pasākumiem.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0