Bērzgalē tiks iegādāti spēļu galdi

Publicēts 16.04.2015
Foto no interneta resursiem

2015. gada janvārī tika atbalstīts biedrības Sieviešu interešu klubs „Astra” projekts ELFLA pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros, kurš tika iesniegts biedrībai „Rēzeknes rajona kopienu partnerība”.

Projekta „Nāc un spēlē” ietvaros biedrība sadarbībā ar Bērzgales pagasta pārvaldi kultūras namā bijušajās kafejnīcas telpās izvietos spēļu galdus: biljardu, galda tenisu, galda futbolu, galda hokeju, gaisa hokeju, novusu, kā arī mašīndejas, dārtu un Twister.

Projekta mērķis ir aktivizēt bērnus un jauniešus lietderīgai brīvā laika izmantošanai, veicinot dažādu telpu spēļu pieejamību un apguvi.

Ierīkojot spēļu galdu zāli Bērzgalē, tiks paplašinātas iespējas saturīga brīvā laika pavadīšanai pagastā. Izmantot iegādāto inventāru varēs ne tikai bērni un jaunieši, bet arī ikviens interesents.

Projekta kopējais budžets ir 3912.18 EUR, kas ir arī 100 % publiskais finansējums.

Projekta vadītāja Daila Ekimāne

Capture_logo

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0