Aitkopjus aicina uz semināru

Publicēts 21.11.2014

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Rēzeknē 28. novembrī (Dārzu ielā 7a) rīko bezmaksas izglītojošo semināru par aitkopību. Apmeklēt semināru tiek aicināti visi aitu audzētāji, nozares iesācēji, kā arī potenciālie audzētāji. Informāciju par nozares aktualitātēm, tirgu un pārējiem nosacījumiem sniegs profesore, Dr. agr. Daina Kairiša.

Aitkopība pēdējos gados Latvijā ir kļuvusi par ienesīgu nozari. Pieprasījums pēc saražotās produkcijas pieaug gan vietējā, gan Eiropas tirgū. Latvijas Aitu audzētāju asociācijas pētījumi liecina, ka 2020. gadā aitkopība būs viena no vadošajām tradicionālajām lauksaimniecības nozarēm valstī.

Īstenojot Valsts un Eiropas Savienības atbalsta programmas, apmeklējot izglītojošus pasākumus var uzsākt konkurētspējīgu uzņēmējdarbību aitkopības nozarē.

Semināram jāpiesakās, zvanot uz tālruni 64625254 vai elektroniski Valsts Lauku tīkla mājas lapā www.laukutikls.lv

 

Foto: Māris Justs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0