Aicinām uz semināru par Eiropas Savienības iespēju izmantošanu

Publicēts 19.03.2014

Ceturtdien, 20.martā pulksten 11.00 Rēzeknes novada pašvaldības konferenču zālē norisināsies tikšanās ar Eiropas Komisijas Latvijā pārstāvjiem. Semināra laikā Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomikas eksperts Mārtiņš Zemītis stāstīs par Eiropas Savienības devumu finanšu un ekonomiskās krīzes pārvarēšanai un tās seku mazināšanai, īpaši jauniešu bezdarba jomā, kā arī Eiropas Parlamenta lielākajiem veikumiem, tai skaitā Eiropas Savienības fondu naudu kā attīstības veicināšanas un dzīves kvalitātes uzlabošanas faktoru. Pēc tam Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā komunikācijas un informācijas asistente Evija Samsonova sniegs ieskatu par darbu Eiropas Savienības institūcijās. Uz tikšanos ar Eiropas Komisijas pārstāvjiem aicināts ikviens interesents. Jāatzīmē, ka sarunā piedalīsies arī „Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes” vadītāja Sandra Ežmale, Rēzeknes Augstskolas rektors Edmunds Teirumnieks, Europe Direct informācijas centra Austrumlatgalē darbinieces no Rēzeknes, Ludzas, Krāslavas un Preiļiem, kā arī Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvji. Semināru organizē Europe Direct informācijas centrs Austrumlatgalē sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0