Aicinām piedalīties videoklipu veidošanas meistarklasēs

Publicēts 19.02.2014

Sagaidot 24.maijā paredzētās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, Europe Direct Informācijas centrs (EDIC) Austrumlatgalē izsludina pieteikšanos videoklipu veidošanas meistarklasēm, kā arī videoklipu konkursam „Balso un ietekmē”.

Meistarklasēs un konkursā aicināti piedalīties 16-30 gadus veci jaunieši no Ludzas, Preiļu, Krāslavas un Rēzeknes pilsētām un novadiem, kas līdz 1.martam iesūtīs Motivācijas vēstuli (līdz 3000 zīmēm) un ir gatavi īstenot savas radošās idejas. 20 labāko Motivācijas vēstuļu autoriem būs iespēja piedalīties videoklipu veidošanas meistardarbnīcās, kur četru dienu garumā varēs uzzināt gan par videokameras uzbūvi, funkcijām un tās sagatavošanu darbam, gan par filmēšanas vides izveidi, gan kadru, kompozīcijas un perspektīvu izvēli, gan arī par video apstrādi montāžas programmās.

Pēc videoklipu veidošanas meistardarbnīcu beigām dalībniekiem tiks dotas divas nedēļas laika, lai saviem spēkiem sagatavotu 1 līdz 3 minūtes garu videoklipu, kas radošā veidā aicinās piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Radītie videoklipi līdz 2.aprīlim jāievieto interneta vietnē www.youtube.com un jānosūta adrese organizētājiem. Klipus izvērtēs gan konkursa komisija, kā sastāvā būs Latgales reģionālās televīzijas pārstāvis, projekta koordinatori un digitālo tehnoloģiju eksperts, gan arī videoklipu skatītāji, balsojot par tiem portālos Facebook.com un Draugiem.lv no 2. līdz 12.aprīlim. Konkursa noslēgumā, 15.aprīlī, Rēzeknē notiks apbalvošanas ceremonija, kurā tiks godināti konkursa dalībnieki un uzvarētāji.

Konkursa organizatori aicina: „Izlem, kas sēdēs uz Eiropas Parlamenta krēsliem, balsojot EP vēlēšanās 24.maijā, bet vēl pirms tam – izmēģini ko nebijušu – uzfilmē savu video!” Vairāk informācijas par konkursu var saņemt EDIC Austrumlatgalē profilos sociālajos tīklos, rakstot uz e-pastu: Madara.Laksa@rezeknesnovads.lv vai zvanot pa tālruni 26531297.

Madara Ļaksa,
Europe Direct Informācijas centra Austrumlatgalē vadītājas asistente

Konkursa nolikums

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0