Aicinām jauniešus uz konferenci “Kā būt sabiedriski un ekonomiski aktīvam jaunietim”

Publicēts 21.08.2018

Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu īsteno projektu “Jauniešu pilsoniskās līdzdalības atklāsmei “Izzini, atklāj un izveido””, kura ietvaros piedalījās 20 Rēzeknes un Viļānu novadu jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem (informācija par jauniešu darbnīcu – šeit).

Projekta un dalībnieku aktivitātes turpinās, projekta dalībnieki īsteno darbnīcas laikā izstrādātas iniciatīvas par pilsonisko līdzdalību un sadarbību vietējā kopienā. Kā viņiem veicās un kādi ir rezultāti pēc visa padarītā? To varēs uzzināt 31. augustā, projekta noslēguma konferencē!

Aicinām Rēzeknes un Viļānu novada jauniešus un visus interesentus piedalīties projekta noslēguma konferencē “Kā būt sabiedriski un ekonomiski aktīvam jaunietim”, kas notiks 31. augustā plkst. 10.00 Rēzeknes novada pašvaldības konferenču zālē! Konferences laikā tiks prezentēts projekta video, jauniešu īstenotās iniciatīvas, kur dalībnieki dalīsies savā pieredzē.

Konferencē jaunieši varēs diskutēt ar nevalstisko organizāciju, uzņēmēju un pašvaldību pārstāvjiem par jautājumiem, kas ir nozīmīgi sabiedriski un ekonomiski aktīvai jauniešu kopienai – mērķu saistību ar personīgajiem sasniegumiem dzīvē (eksperte mērķu sasniegšanā Daina Kriviņa); iespējām un interesi veidot uzņēmējdarbību laukos (saldumu zīmola “Cukurella” veidotāja Velga Sarmule); resursiem un līdzdalību vietējā pašvaldībā (Rēzeknes novada domes deputāts, Izglītības, kultūras un sporta pastāvīgās komitejas priekšsēdētājs Guntis Rasims).

Konferences PROGRAMMA (šeit).

Pieteikšanās, aizpildot anketu vai rakstot uz e-pastu: info@rezeknespartneriba.lv, vai zvanot uz tālr. 26363497.

Projekta vadītāja
Ineta Elksne

Uzziņai: Projekts “Jauniešu pilsoniskās līdzdalības atklāsmei “Izzini, atklāj un izveido”” Nr. 2018.LV/NVOF/DAP/MIC/018 tiek īstenots ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” ietvaros.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0