Aicinām atbalstīt Rēzeknes novada skolēnus mācību uzņēmumu tirgū CITS BAZĀRS

Publicēts 10.12.2020

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus CITS BAZĀRS šajā decembrī notiks tiešsaistē. Vietnē https://www.jalatvia.lv/katalogs skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicēs pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas vai noderīgas lietas savai ikdienai.

CITS BAZĀRS darbosies piecas dienas no 10. līdz 14. decembrim.

Šogad iespēju piedalīties CITĀ BAZĀRĀ līdz ar citiem 270 mācību uzņēmumiem izcīnīja arī deviņi skolēnu mācību uzņēmumi no Rēzeknes novada vidusskolām. Skolēni piedāvā dažādas preces: t-kreklus, aksesuārus, lampas, koka izstrādājumus u.c.

Vietnē ir iespējams šķirot preces kā pēc reģiona, tā arī nozares.

Aicinām būt aktīviem un atbalstīt Rēzeknes novada skolēnus!

Dricānu vidusskolas uzņēmumi: T-LAND; PP; Like a Diamond; Latgolys Rūta
Nautrēnu vidusskolas uzņēmumi: Lumière; Sakura
Maltas vidusskolas uzņēmumi: Wooden ideas; DKA
Kaunatas vidusskolas uzņēmums: Vishenki

Sagatavoja: IUK komercdarbības speciāliste Maija Hartmane

 Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0