Aicinājums piedalīties forumā “Dzīves kvalitāte”

Publicēts 13.05.2014

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina Jūs apmeklēt forumu „Dzīves kvalitāte” un kopā ar ekonomikas, veselības, izglītības un reģionālās attīstības ekspertiem piedalīties diskusijā par Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanas iespējām un valsts ilgtspējīgu attīstību. Forumu atklās Latvijas Republikas Ministru prezidente Laimdota Straujuma un Eiropas Savienības reģionālās politikas komisārs Johanness Hāns.

Pasākums norisināsies š.g. 5. jūnijā no plkst. 9.00 – 16.00 Rīgā, viesnīcas „Radisson Blu Hotel Latvija” konferenču zālē „Omega 2”, Elizabetes ielā 55.

Lūdzam apstiprināt dalību forumā līdz 2014. gada 23. maijam, rakstot uz e-pasta adresi dziveskvalitate@repute.lv vai zvanot, tālr.: 67350502.

Pasākuma programma

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0