ŪTAC “Bāka” sākas vasaras tūrisma sezona

Publicēts 15.05.2015

No 1. maija ūdens tūrisma attīstības centrā (ŪTAC) „Bāka” ir atsākusies vasaras jeb aktīvākā tūrisma sezona, kas ilgs līdz pat septembra beigām. Pelēcīgā un drūmā ziema ir projām, pienācis laiks krāsām, saulei, aktīvai atpūtai svaigā gaisā. Studentiem un skolēniem sākas vasaras brīvlaiks, strādājošajiem atvaļinājums, kas nozīmē, ka varēs izbaudīt vasaru, un kāpēc gan to nedarīt ceļojot pa Latviju?

ŪTAC „Bāka” aktīvajā sezonā piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Aktīvai atpūtai tiek piedāvāts tenisa korts un volejbola laukums, savukārt atpūtai uz ūdens – vindsērfinga iespējas, ekskursija ar motorlaivu un iespēja izbraukt ar ūdenslēpēm. Laipni gaidīti ir arī makšķerēšanas entuziasti, lai noķertu savu, iespējams, lielāko lomu.

Centra „Bāka” teritorijā ir pieejams arī bērnu laukums un estrāde, kā arī netālu no tās – labiekārtota pludmale ar atpūtas vietām, ģērbtuvēm un no koka veidotām takām, kur peldēties un labi pavadīt laiku ar draugiem, ģimeni.

Centrā ir iespējams rīkot arī dažādus saviesīgos pasākumus, ģimenes svētkus, dzimšanas dienu, kāzas, krustības u.c. Ir iespējams iznomāt visu centra „Bāka” kompleksu, vai tikai kādu no telpām. Tiek piedāvāta iespēja arī palikt pa nakti – Vēju un Ūdens istabās.

Mākslinieki un amatnieki tiek aicināti izvietot savus darbus centra izstāžu zālē, kur tos var aplūkot un arī iegādāties centra viesi.

Neaizmirsīsim arī par lielisko iespēju vērot saullēktu vai saulrietu, kas spoguļojas Lubāna ezera ūdeņos, iesākot skaistu un iespējām bagātu dienu, vai aizvadot lieliskām emocijām pavadītu dienu.

Gaidām ikvienu ūdens tūrisma attīstības centrā „Bāka”!

Gunita Ākule

DSC01107IMGP2211DSC01090

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0