Tiks izvērtēti pagasta pārvalžu vadītāju amata pretendenti

Publicēts 11.12.2018
Rēzeknes novada karogs

Lai konkursa kārtībā izvēlētos pretendentus vakantajiem Gaigalavas, Dricānu, Stružānu, Sakstagala, Nagļu pagastu pārvalžu vadītājiem, novada pašvaldībā izveidota komisija, kas izvērtēs kandidātu atbilstību. Kandidāti tika izvirzīti pagastu sapulcēs. Prasības nosaka, ka viņiem jābūt augstākajai izglītībai, zināšanām par normatīvajiem aktiem, kas reglamentē pašvaldības darbu, un spēja tajos orientēties. Tāpat būtiska ir spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu, labas analītiskās spējas un komunikācijas prasmes, augsta atbildības sajūta un precizitāte. Vēlama pieredze pašvaldības vai valsts darbā, amata pildīšanai atbilstošas valsts valodas zināšanas, labas datora lietošanas prasmes. Pretendentam jāiesniedz pagastu pārvalžu, uz kuru vadītāja amatu pretendē, darbības (attīstības) programmu, uzskaitot esošās problēmas un piedāvājot to risinājumus, kā arī savu redzējumu par Dricānu pagastu apvienībā ietilpstošo pagastu pārvalžu savstarpējo sadarbību un kopīgu jautājumu risināšanu.
Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Konkursa pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus un darbības programmu, kā arī praktiskā uzdevuma – testa – rezultātus. Šie dokumenti pretendentiem jāiesniedz līdz 17. decembrim.
Konkursa 2. kārtā kā novērotāji ir tiesīgi piedalīties Rēzeknes novada domes deputāti un Dricānu, Gaigalavas, Kantinieku, Nagļu, Sakstagala, un Stružānu pagastu iedzīvotāju konsultatīvo padomju priekšsēdētāji vai viņu deleģētie pārstāvji.
Pielikumā- konkursa Nolikums