Rēzeknes novadā notika pasākums par godu nacisma sagrāvei un Otrā pasaules kara upuru piemiņai

Publicēts 08.05.2020

8. maijā Rēzeknes novada Ančupānu memoriālā notika atceres pasākums par godu nacisma sagrāvei un Otrā pasaules kara upuru piemiņai. Ievērojot ārkārtas situācijas noteiktos ierobežojumus, pasākumā piedalījās Rēzeknes novada domes deputāts Guntis Rasims, Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs Guntars Skudra, Audriņu pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Bindemanis un Vērēmu pagasta pārvaldes vadītājs Vladimirs Bistrovs.

Pasākuma dalībniekus uzrunāja Audriņu pagasta kultūras nama vadītāja Tamāra Smirnova.

Pasākuma dalībnieki godināja Otrā pasaules kara upurus ar klusuma brīdi. Guntis Rasims atzīmēja, ka ir svarīgi atcerēties nacisma sagrāves dienu: ”Mēs nedrīkstam aizmirst tās kara šausmas, caur kurām nācās iziet mūsu vectēviem un vecvectēviem. Mums jāatceras šie baisie notikumi, lai tie neatkārtotos mūsdienās. ”

Diānas Seleckas teksts un foto

audr2 audr3 audr4 audr5 audr6 audr7