Rēzeknes novada domes sēde (21.05.2015.)

Publicēts 26.05.2015

Darba kārtība:

1. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2014.gada 20.marta lēmumā „Par Rēzeknes novada pašvaldības kapitālsabiedrību kapitāla daļu pārvaldīšanu”

2. Par Rēzeknes novada pašvaldībai piekritīgās neapbūvētās zemes vienības Rikavas pagastā ar kadastra apzīmējumu 7882 007 0413 „Kalnmale 1” nomas tiesību izsoli

3. Par piekrišanu nekustamā īpašuma iegūšanai Z. M. īpašumā Ozolaines pagastā

4. Par pašvaldības turējumā esošo transportlīdzekļu maksas pakalpojumu un citu maksas pakalpojumu izcenojuma apstiprināšanu Dricānu pagastā

5. Par veļas mazgāšanas pakalpojumu tarifu un dušas izmantošanas tarifu apstiprināšanu Mākoņkalna pagastā

6. Par traktora T-150K un autogreidera DZ-99710 izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības Ozolmuižas pagasta pārvaldes bilances

7. Par Černostes ezera zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2015.gadam

8. Par Feimaņu ezera zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2015.gadam

9. Par Tiskādu ezera zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2015.gadam

10. Par zemes lietošanas tiesību izbeigšanu J. Ū. un zemes nomas līguma noslēgšanu Gaigalavas pagastā

11. Par zemes lietošanas tiesību izbeigšanu L. V. un A. V. uz zemes vienību ar kadastra apzīmējumu ( ) Griškānu pagastā

12. Par grozījumiem 2009.gada 26.februāra Nautrēnu pagasta padomes sēdes lēmumā „Par zemes pastāvīgās lietošanas tiesību izbeigšanu” Nautrēnu pagastā

13. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2014.gada 7.augusta lēmumā „Par zemes lietošanas tiesību izbeigšanu Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmā reģistrētām lietošanā esošām zemes vienībām ar kadastra apzīmējumiem Maltas pagastā”

14. Par P. R. mantojamās zemes robežas un platības precizēšanu Gaigalavas pagastā

15. Par S. P. mantojamās zemes robežas un platības precizēšanu Mākoņkalna pagastā

16. Par V. D. mantojamās zemes robežu un platības precizēšanu Silmalas pagastā

17. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu Z. M. nekustamajam īpašumam Gaigalavas pagastā

18. Par smilts – grants un smilts atradnes izstrādes atļaujas izsniegšanu SIA L. Čornajas pagastā

19. Par nekustamā īpašuma nodokļa pārrēķinu SIA M.

20. Par vienošanās noslēgšanu par V. I. īpašumā esošā nekustamā īpašuma atkārtotas novērtēšanas pakalpojumu apmaksu

21. Par vienošanās noslēgšanu par J. R. īpašumā esošā nekustamā īpašuma atkārtotas novērtēšanas pakalpojumu apmaksu

22. Par vienošanās noslēgšanu par J. Š. īpašumā esošā nekustamā īpašuma atkārtotas novērtēšanas pakalpojumu apmaksu

23. Par vienošanās noslēgšanu par SIA N. īpašumā esošā nekustamā īpašuma atkārtotas novērtēšanas pakalpojumu apmaksu

24. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas Čornajas pagasts, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V. B.

25. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V. D.

26. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no P. D.

27. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no I. Dž.

28. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no K. G.

29. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas Maltas pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no L. K.

30. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no T. K.

31. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas Griškānu pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no I. L.

32. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no J. L.

33. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V. M.

34. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V. M.

35. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no N. P.

36. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no S. S.

37. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. T.

38. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no T. V.

39. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. Z.

40. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. Ž.

41. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no SIA A.

42. Par A. V. sūdzības izskatīšanu

43. Par dzīvojamās telpas īres tiesību atzīšanu V. B.Audriņu pagastā

44. Par dzīvojamās telpas izīrēšanu N. K. Gaigalavas pagastā

45. Par dzīvojamās telpas izīrēšanu L. G. Stružānu pagastā