Rēzeknes novada domes sēde (21.01.2016.)

Publicēts 14.01.2016

Darba kārtībā:

1. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2016. gada 21. janvāra saistošo noteikumu Nr.63 “Par Rēzeknes novada domes saistošo noteikumu publicēšanas vietu” izdošanu

2. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2016. gada 21. janvāra saistošo noteikumu Nr.64 “Grozījumi Rēzeknes novada pašvaldības 2013. gada 4. jūlija saistošajos noteikumos Nr.1 “Rēzeknes novada pašvaldības nolikums”” izdošanu

3. Par izdoto Rēzeknes novada pašvaldības 2015. gada 3. decembra saistošo noteikumu Nr.59 “Par Lubāna ezera ekspluatācijas (apsaimniekošanas) noteikumiem” precizēšanu

4. Par Iekšējā audita veikšanas kārtības Rēzeknes novada pašvaldībā apstiprināšanu

5. Par grozījumu Maltas bāriņtiesas nolikumā

6. Par Maltas bāriņtiesas locekles Māras Tarandas atbrīvošanu no amata

7. Par Maltas bāriņtiesas locekles Dainas Rivčas ievēlēšanu

8. Par Rēzeknes novada pašvaldības Iekšējā audita nolikuma apstiprināšanu

9. Par Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas Finanšu un grāmatvedības nodaļas nolikuma apstiprināšanu

10. Par Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas Informācijas tehnoloģiju pašvaldības kompetences centra nolikuma apstiprināšanu

11. Par Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas Izglītības pārvaldes nolikuma apstiprināšanu

12. Par Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas Juridiskās un lietvedības nodaļas nolikuma apstiprināšanu

13. Par Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas Kultūras nodaļas nolikuma apstiprināšanu

14. Par Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas Zemes pārvaldības dienesta nolikuma apstiprināšanu

15. Par bijušajam Pušas pagasta padomes priekšsēdētājam J. M. piešķirtā pabalsta pārrēķinu

16. Par bijušajam Kantinieku pagasta padomes priekšsēdētājam J. P. piešķirtā pabalsta pārrēķinu

17. Par bijušajai Vērēmu pagasta padomes priekšsēdētājai J. S. piešķirtā pabalsta pārrēķinu

18. Par nekustamā īpašuma “Mežirbes-1” Čornajas pagastā nodošanu atsavināšanai V. G.

19. Par dzīvokļa īpašuma Robežu ielā 13V-3, Pleikšņos, Ozolaines pagastā, nodošanu atsavināšanai A. R.

20. Par nekustamā īpašuma “Zelmeņi” Ilzeskalna pagastā nosacītās cenas apstiprināšanu

21. Par nekustamā īpašuma Stacijas ielā 30, Maltā, Maltas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu

22. Par pakalpojumu maksu apstiprināšanu Mākoņkalna pagastā

23. Par Rāznas ezera zivju tīklu limitu sadali pašpatēriņa zvejai 2016.gadam

24. Par Gadrinkas ezera zivju tīklu limitu piešķiršanu 2016.gadam

25. Par pārrakstīšanās kļūdas labošanu Rēzeknes novada domes 2015.gada 3.decembra lēmumā „Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2011.gada 3.jūnija lēmumā “Par zemes lietošanas tiesību izbeigšanu zemes lietotājiem Griškānu pagastā””

26. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu I. G. nekustamajam īpašumam “Kairiši” Griškānu pagastā

27. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu A. J. nekustamajam īpašumam “ ” Kantinieku pagastā

28. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Pušas pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. B.

29. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Vērēmu pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. B.

30. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Lendžu pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no D. B.

31. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Lendžu pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V. B.

32. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Dricānu pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. D.

33. Par nokavēto nekustamā īpašuma, kas atrodas Bērzgales un Silmalas pagastos, nodokļa maksājumu piedziņu bezstrīda kārtībā no A. G.

34. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Audriņu pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no E. K.

35. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Čornajas pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V. K.

36. Par nokavēto nekustamā īpašuma, kas atrodas Bērzgales, Lendžu, Mākoņkalna, Ozolaines un Ozolmuižas pagastā, nodokļa maksājumu piedziņu bezstrīda kārtībā no G. K.

37. Par nokavēto nekustamā īpašuma, kas atrodas Griškānu un Ozolaines pagastā, nodokļa maksājumu piedziņu bezstrīda kārtībā no R. L.

38. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Silmalas pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no M. R.

39. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Lūznavas pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. S.

40. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Ilzeskalna pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V.S.

41. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Lendžu pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V.S.

42. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Pušas pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no J.S.

43. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Lendžu pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. Š.

44. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Silmalas pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no N. V.

45. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Silmalas pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no F. Ž.

46. Par nokavētā nekustamā īpašuma, kas atrodas Nautrēnu pagastā, nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no “Madara VKSB” SIA

47. Par dzīvojamās telpas īres līguma pagarināšanu G. K. Silmalas pagastā

48. Par dzīvojamās telpas īres līguma pagarināšanu T. T. Stružānu pagastā

49. Par dzīvojamās telpas īres līguma pārslēgšanu ar S. M. Maltas pagastā