Rāznas ezerā ielaisti zušu mazuļi

Publicēts 28.07.2020

24. jūlijā biedrība “Rāznas ezers – cilvēkam un dabai” sadarbībā ar Latvijas uzņēmumu SIA “WALL TRADE BALTIC LOGISTIC” un Lietuvas akvakultūras audzēšanas uzņēmumu ŽUB “Žemele” veica aptuveni 9000 zušu mazuļu ielaišanu Rāznas ezerā – Tilīšu, Čornajas un Zosnas līcī.

Viengadīgo zušu mazuļu ielaišanā piedalījās Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, Valsts vides dienesta Rēzeknes reģionālās vides pārvaldes un Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļlatgales pārvaldes pārstāvji, biedrības “Rāznas ezers – cilvēkam un dabai” aktīvisti, uzņēmumu SIA “WALL TRADE BALTIC LOGISTIC” un “Žemele” pārstāvji.

Kopējā zušu mazuļu iegādāšanās un transportēšanas izmaksas bija aptuveni 5 tūkstoši eiro. Zušu iegāde veikta, pateicoties biedrības “Rāznas ezers – cilvēkam un dabai” locekļu ziedojumiem.

Klinta Bērziņa
Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas vecākā vides aizsardzības speciāliste

zusi1 zusi2 zusi3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0