Pušā tapa pašdarinātas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas

Publicēts 29.12.2014

Ziemassvētku brīnuma gaidīšanas laikā aktīvākās Pušas pagasta ģimenes piedalījās radošajā darbnīcā, kurā kopīgi veidoja pašdarinātas Ziemassvētku kartiņas no dažāda veida materiāliem – no spīdīgām un krāsainām zīmēšanas līmēm, pat no vates bumbuļiem. Vairākiem darbnīcas dalībniekiem bija savs konkrēts mērķis – kādam bija noteikti  jāuztaisa 7 apsveikuma kartiņas, kādam pietika ar divām vai trim. Jāteic, ka darbnīcas veikums bija ļoti ražīgs, jo kopīgi mums visiem izdevās izveidot 42 apsveikuma kartiņas, ko saņēma tikpat daudzi mums mīļi cilvēki.

Radošā darbnīca tika veidota, pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības izsludinātajam mūžizglītības pasākumu konkursam par finansējuma piešķiršanu Rēzeknes novada tautas namu un bibliotēku vadītājiem. Konkursa noslēgumā finansējums tika piešķirts 10 pretendentiem – četriem tautas namiem, piecām Rēzeknes novada skolām un vienai bibliotēkai.

Vismīļākās dāvanas ir tās, kas nāk no sirds, jo īpaši, ja ir gatavotas pašu rokām.

 

Mārīte Krasnobaja
Pušas tautas nama vadītāja

 

IMG_2058 (1068 x 712) IMG_2055 (712 x 1068)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0