Pagarināta LEARN projektu konkursa izvērtēšana

Publicēts 02.05.2016

Lai atbalstītu pēc iespējas vairāk kvalitatīvu biznesa ideju, Rēzeknes novada pašvaldības domes sēdē 5. maijā tiks lemts par papildus 6 tūkstošu eiro piešķiršanu projektu konkursa “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” budžetam, līdz ar to pieteikumu izvērtēšana tiek pagarināta līdz 6. maijam.

Ar mērķi veicināt uzņēmējdarbības attīstību novadā nodibinājums “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) jau otro gadu izsludina projektu konkursu “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā”. Šogad projektu konkursa kopējais budžets bija 22 tūkstoši eiro. Kopumā tika iesniegti 27 projektu pieteikumi dažādās jomās- tūrismā, pakalpojumu sniegšanā, ražošanā u.c. nozarēs.

 

Ilze Kiščenko,
Nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākā konsultante
mob. +371 26516242
learn@rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0