Nautrēnu vidusskolas skolēni aktīvi darbojas portālā uzdevumi.lv

Publicēts 22.12.2020

Izglītības portāls Uzdevumi.lv ir digitāls privātskolotājs, kas paskaidro bērnam jebkuru uzdevumu, piedāvā teoriju un testus 1.-12. klases mācību priekšmetos. Rēzeknes novada pašvaldība Nautrēnu vidusskolai ir apmaksājusi 60 PROF licences, kas palīdz apgūt tēmas un nodrošina pašvadītu mācību procesu. Uzdevumi.lv piedāvā arī valsts pārbaudes darbu treniņuzdevumus, kas sniedz atbalstu skolēnam pirms diagnosticējošajiem darbiem un eksāmeniem.

Skolotājs portālā var veidot un nosūtīt skolēniem tiešsaistes darbus, kas it sevišķi ir aktuāli attālinātajā mācību procesā. Vecākiem ir iespēja sekot līdzi bērna progresam – ko mācījies, cik ilgi un cik sekmīgi.

Skola, noslēdzot 1. semestri,  izvērtēja katras klases sniegumu portālā Uzdevumi.lv.   Ņemot vērā atrisināto uzdevumu un iegūto punktu skaitu, 1. vietu ieguva 12. klase, 2.vietu – 10. klase, un ir prieks, ka 3. vietā ierindojās paši mazākie – 1. klase. Šo klašu aktīvākie uzdevumu risinātāji  tika apbalvoti ar Uzdevumi.lv diplomiem un skolas pārsteiguma balvām. 12. klasē – Evelīna Belinska, 10. klasē – Rinalds Ludboržs , bet 1. klasē – Markuss Belinskis.

Aicinu visus izmantot iespēju darboties portālā Uzdevumi.lv!

Nautrēnu vidusskolas skolotāja Marija Mazure

Foto: