Meklē kultūras pasākumu vadītāju Sakstagala pagastā

Publicēts 19.02.2019

Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Dricānu pagastu apvienība” struktūrvienība “Sakstagala pagasta pārvalde” piedāvā darbu kultūras pasākumu vadītājam Sakstagala pagasta Sabiedrisko aktivitāšu centrā.

Galvenie darba pienākumi:

• kultūras darba organizēšana, vadīšana, pasākumu plāna sastādīšana un tā realizācija;

• Māksliniecisko pašdarbības kolektīvu vadītāju, tehnisko darbinieku darba organizācija un pienākumu kontrole;

• Nodrošināt rīkoto pasākumu augstu saturisko un māksliniecisko līmeni;

• Veidot un nostiprināt Sakstagala pagasta tradīcijas;

• Kultūras darba budžeta plāna sagatavošana apstiprināšanai, atbildība par tā izpildi;

• Saimniecisku jautājumu risināšana Sabiedrisko aktivitāšu centra zāles uzturēšanai, labiekārtošanai;

• Māksliniecisko pašdarbības kolektīvu darbības organizēšana;

• Kultūras centru darbību reglamentējošu normatīvo aktu ievērošana;

• Ikgadējās atskaites sagatavošana (www.kulturaskarte.lv).

Prasības kandidātam ir augstākā vai vidējā speciālā izglītība; zināšanas, pieredze un prasmes kultūras darba organizācijā (menedžmentā), organizatora dotības, prasme uzstāties publikas priekšā; kultūras jomu reglamentējošu normatīvo aktu pārzināšana; teicamas latviešu valodas zināšanas; iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku; precizitāte, augsta atbildības sajūta; komunikabilitāte, pašiniciatīva; prasme racionāli organizēt savu darbu. Darba pieredze līdzīgā amatā, kā arī latgaliešu valodas prasme tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

• pilna laika darbu (1 slodze);

• iespēju strādāt radoši un ar iniciatīvu;

• stabilu atlīdzību (bruto alga 502.00 EUR);

• mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.

CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošus dokumentus iesniegt personīgi Sakstagala pagasta pārvaldē pie lietvedes vai sūtīt uz e-pastu: info@sakstagals.lv vai pa pastu: Kalna iela 2, Sakstagals, Sakstagala pag., Rēzeknes nov., LV4638 līdz 26. februāra (ieskaitot) plkst.16:30.